Klienditugi: 6560000
E-R 9-21, L-P 10-18
Uudised
Credit.ee OÜ võttis kasutusele Smart-ID
07.12.17

Alates 1. detsembrist on Credit.ee iseteenindusse võimalik logida uue elektroonilise identiteedilahenduse Smart-ID abil.

Smart-ID eesmärk on pakkuda identifitseerimise lihtsat ja kiiret lahendust neile, kelle jaoks Mobiil-ID või ID-kaardi lahendused ei ole piisavalt kiired või mugavad. Uue rakendusega, mida saab alla laadida nii Google Playst kui ka App Store’ist, piisab isiku autentimiseks ja allkirja andmiseks ainult kasutaja nutiseadmest.

Täpsema info leiad siit!

Finantsnspektsioon väljastas Credit.ee OÜ-le krediidiandja ja hüpoteekkrediidiandja tegevusloa.
28.06.17

Meil on suur rõõm teatada, et Finantsinspektsioon väljastas Credit.ee-le 5.06.2017 krediidiandja ja hüpoteekkrediidiandja tegevusloa, mis on kohustuslik eraisikutele laenude väljastamiseks.

"Täname Finantsinspektisooni usalduse eest ja kõiki kliente, kes meid toetasid ning kannatlikult ootasid meie tagasitulekut eraisikute finantsteenuste pakkujate turule! Nagu ikka meie noorusliku meeskonnaga, kes on ühtlasi kõrgetasemelised spetsialistid eraisikute finantseerimises, jätkame kiire ja professionaalse teenindusega! Tegevusloa menetlusperioodi vältel me ei raisanud aega, vaid arendasime välja uusi finantstooteid ettevõtjatele! Samuti arendasime www.credit.ee klienditeeniduskeskonna ja muutsime selle kaasaegsemaks, paremaks ning mugavamaks. Selleks, et olla veelgi paindlikumad ning kättesaadavamad avame taas klienditeeninduse ka pühapäeviti – oleme Teie jaoks olemas 7 päeva nädalas!“, kommenteeris Credit.ee juhatuse liige Jelena Bogdanova.

Credit.ee lahtiolekuajad pühade ajal
22.06.17

Kallis Klient! Seoses riigipühadega 23.06-25.06.2017 on kontor suletud. Laenutaotluste esitamine toimub ööpäevaringselt!

Soovime Teile ilusat Jaanipäeva!

Alates 12.05.2017 on uus koduleht www.credit.ee
12.05.17

Lugupeetud Credit.ee klient!
Meil on rõõm teatada, et käesoleva aasta kevadega sai meil valmis uus koduleht www.credit.ee.
Lähtume alati klientide vajadusest, oleme panustanud palju töötunde arendusele, et uus koduleht oleks veelgi mugavam, paindlikum, funktsionaalsem, sõbralikum ja annaks täpset informatsiooni meie toodete kohta.

Credit.ee
Mõistlik valik!

Credit.ee lahtiolekuajad pühade ajal
28.04.17

Kallis Klient!
Tuletame meelde, et seoses riigipühaga 01.05.2017 töötab meie kontor alljärgnevalt:
01.05.2017 10:00-16:00

Laenutaotluste vastuvõtt toimub ööpäevaringselt!

Soovime Teile kaunist kevadpüha!

Teie Credit.ee