Klienditugi: 6560000
E-R 9-19
Uudised
29.07.15

Kuidas valida soodne laenutoode?

Kuuled tihti meediast erinevatest laenutoodetest - üks pakkumine parem kui teine.

 

Aga milline on tarbijale kõige soodsam?

Kõige soodsamat laenutoodet aitab valida KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR.

 

Mis on krediidi kulukuse määr?

Krediidi kulukuse määr näitab laenu kogukulu aastas. Seda kulu näidatakse protsendina ja mida väiksem protsent, seda odavam on laen. Selles arvestatakse krediidi ehk laenuks võetud raha summat, tagasimaksmise aega, intressi protsenti, lepingu sõlmimisel küsitavat tasu ja muid lepinguga kaasnevaid kulusid. Kulukuse määra ei arvestata viiviseid ja muid lisatasusid, mis võivad kaasneda maksetega viivitamisel.

 

Pea meeles!

Laenutoode on heade kommetega vastuolus ja tasakaalust väljas, kui krediidi kulukuse määr ületab Eesti Panga avaldatud tarbimislaenude kulukuse määra kolmekordselt või enam.

 

Hetkel on Eesti Panga avaldatud kuue kuu keskmine tarbimislaenude krediidi kulukuse kolmekordne määr 79,71%.

http://statistika.eestipank.ee/

29.06.15

Kallid kliendid! Informeerime teid, et 01.07.2015 on Credit.ee kontor suletud, kuid laenutaotluste vastuvõtt läbi meie kodulehe toimub ööpäevaringselt!

22.06.15

Kallis Klient! Seoses riigipühadega 23.06-24.06.2015 on kontor suletud. Laenutaotluste esitamine toimub ööpäevaringselt! Soovime Teile ilusat Jaanipäeva!

Täiendavalt informeerime, et koostööpartneril Omnival (Eesti Post) on seoses pühadega muutnud tööajad. Täpsemalt informatsiooni vaata siit.

 

jaanipaev

25.05.15

Credit.ee langetab intresse veelgi! Credit.ee pooldab vastu võetud eelnõud, mis toob tarbijale soodsamad intressid ning langetab intresse juba nüüd! Tutvu tingimustega www.credit.ee!

08.05.15

Credit.ee soovib emadele ilusat ja toredat emadepäeva!

 

600Õ260_fb2