Klienditugi: 6560000
E-R 9-19
Uudised
06.03.18

Märts on hea teeninduse kuu, millest võtab osa ka Credit.ee. Meie eesmärk on olla klientidele professionaalne, kiire ja kindel partner.

Tule ja kiida Credit.ee teenindajat! :)

logo-ht

23.02.18

Kallis Klient! Credit.ee OÜ meeskond soovib meeldivat saabuvat 100 Eesti Vabariigi aastapäeva!
Tuletame meelde, et seoses riigipühaga 24.02.2018 on meie kontor suletud, kuid laenutaotluste vastuvõtt toimub ööpäevaringselt!

Credit.ee – mõistlik valik!

Soovime Teile kauneid jõule ja ilusat aastavahetust!
21.12.17

Kallis Klient!
Meie klienditeenindus töötab pühade ajal alljärgnevalt:
23.12 töötame tavapäraselt 10:00-18:00
24.12 suletud
25.12 suletud
26.12 suletud
---
31.12 suletud

01.01 suletud
Laenutaotluste vastuvõtt läbi kodulehe www.credit.ee toimub ööpäevaringselt!
Soovime kauneid jõule ja ilusat aastavahetust!

Teie finantspartner,
Credit.ee – mõistlik valik!

Credit.ee OÜ võttis kasutusele Smart-ID
07.12.17

Alates 1. detsembrist on Credit.ee iseteenindusse võimalik logida uue elektroonilise identiteedilahenduse Smart-ID abil.

Smart-ID eesmärk on pakkuda identifitseerimise lihtsat ja kiiret lahendust neile, kelle jaoks Mobiil-ID või ID-kaardi lahendused ei ole piisavalt kiired või mugavad. Uue rakendusega, mida saab alla laadida nii Google Playst kui ka App Store’ist, piisab isiku autentimiseks ja allkirja andmiseks ainult kasutaja nutiseadmest.

Täpsema info leiad siit!

Finantsnspektsioon väljastas Credit.ee OÜ-le krediidiandja ja hüpoteekkrediidiandja tegevusloa.
28.06.17

Meil on suur rõõm teatada, et Finantsinspektsioon väljastas Credit.ee-le 5.06.2017 krediidiandja ja hüpoteekkrediidiandja tegevusloa, mis on kohustuslik eraisikutele laenude väljastamiseks.

"Täname Finantsinspektisooni usalduse eest ja kõiki kliente, kes meid toetasid ning kannatlikult ootasid meie tagasitulekut eraisikute finantsteenuste pakkujate turule! Nagu ikka meie noorusliku meeskonnaga, kes on ühtlasi kõrgetasemelised spetsialistid eraisikute finantseerimises, jätkame kiire ja professionaalse teenindusega! Tegevusloa menetlusperioodi vältel me ei raisanud aega, vaid arendasime välja uusi finantstooteid ettevõtjatele! Samuti arendasime www.credit.ee klienditeeniduskeskonna ja muutsime selle kaasaegsemaks, paremaks ning mugavamaks. Selleks, et olla veelgi paindlikumad ning kättesaadavamad avame taas klienditeeninduse ka pühapäeviti – oleme Teie jaoks olemas 7 päeva nädalas!“, kommenteeris Credit.ee juhatuse liige Jelena Bogdanova.