Klienditugi: 6560000
E-R 9-21, L-P 10-18
Karjäär

Credit.ee OÜ on kiiresti kasvav finantsettevõte, mis väärtustab nii oma kliente kui ka töötajaid. Kuna kaasaegne finantsmaailm muutub väga kiiresti, siis puutub iga finantssektori organisatsioon väljakutsetega, millele reageerimiseks ei piisa organisatsioonisisemistest ressurssidest.

Kui Sina arvad, et võid Credit.ee OÜ arengusse panustada ja oled valmis pingeliseks ja vastutusrikkaks tööks dünaamiliselt arenevas ettevõttes, siis saada oma CV! Võtame Sinuga ühendust hiljemalt 14 päeva jooksul pärast CV kättesaamist.

Credit.ee OÜ pakub alati ka võimalust saada praktikakogemust neile, kes veel õpivad kõrgkoolis ja soovivad teada, kuidas toimib finantssektori ettevõte. Võtke meiega ühendust!

 

Otsime Tartu meeskonda JURISTI

Credit.ee’sse sobib inimene, kes on särasilmne meeskonnamängija.

Töö kirjeldus: Kõigi ettevõtte tegevusega seotud lepingute, sisedokumentide koostamine ja uuendamine. Suhtlus erinevate ametiasutustega. Ettepanekute tegemine juhtkonnale ja muudatuste elluviimine. Finantssektorit puudutavates õigusaktides orienteerumine ja rakendamine ettevõtet puudutavates dokumentides. Hagi avalduste ettevalmistus. Töökoht asub Tartus.

Nõudmised kandidaadile: Vajalik juriidiline kõrgharidus (õigusteaduse magistrikraad võib olla ka omandamisel). Edukas kandidaat valdab puhtalt eesti keelt. Eelise annab vene keele oskus ja teadmised finantsvaldkonnast. Oluline on iseseisvus, korrektsus, täpsus ning kiire õppimisvõime.

Omalt poolt pakume paindlikku tööaega ja soovi korral osalist koormust, arenguvõimalusi, väljaõpet ja koolitusi, stabiilset tööd ning vahva kollektiiviga meeleolukaid ühisüritusi.

 

Kandideerimiseks palume saata CV ja kaaskiri hiljemalt 30.07.2021.

 

 

Oma kandidatuur võite saata aadressile karjaar@credit.ee