Klienditugi: 6560000
E-R 9-19
Karjäär

Credit.ee OÜ on kiiresti kasvav finantsettevõte, mis väärtustab nii oma kliente kui ka töötajaid. Kuna kaasaegne finantsmaailm muutub väga kiiresti, siis puutub iga finantssektori organisatsioon väljakutsetega, millele reageerimiseks ei piisa organisatsioonisisemistest ressurssidest.

Kui Sina arvad, et võid Credit.ee OÜ arengusse panustada ja oled valmis pingeliseks ja vastutusrikkaks tööks dünaamiliselt arenevas ettevõttes, siis saada oma CV! Võtame Sinuga ühendust hiljemalt 14 päeva jooksul pärast CV kättesaamist.

Credit.ee OÜ pakub alati ka võimalust saada praktikakogemust neile, kes veel õpivad kõrgkoolis ja soovivad teada, kuidas toimib finantssektori ettevõte. Võtke meiega ühendust karjaar@credit.ee

Credit.ee OÜ otsib Tartu meeskonda NOOREM JURISTI

Credit.ee’sse sobib inimene, kes on särasilmne meeskonnamängija.

Töö kirjeldus: Koostöö võlahalduse osakonnaga. Hagi avalduste ettevalmistus. Suhtlus erinevate ametiasutustega. Vajadusel ettevõtte tegevusega seotud lepingute, sisedokumentide koostamine ja uuendamine. Ettepanekute tegemine juhtkonnale ja muudatuste elluviimine. Finantssektorit puudutavates õigusaktides orienteerumine ja rakendamine ettevõtet puudutavates dokumentides. Töökoht asub Tartus.

Nõudmised kandidaadile: Vajalik juriidiline kõrgharidus (võib olla ka omandamisel). Edukas kandidaat valdab väga heal tasemel eesti keelt. Eelise annab vene keele oskus ja teadmised finantsvaldkonnast. Tähtis on kohusetundlikkus, iseseisvus, korrektsus ja täpsus. Kõige olulisem on rutiini taluvus ja soov õppida.

Omalt poolt pakume paindlikku tööaega ja soovi korral osalist koormust, arenguvõimalusi, väljaõpet ja koolitusi, stabiilset tööd ning vahva kollektiiviga meeleolukaid ühisüritusi.

 

Kandideerimiseks palume saata CV ja kaaskiri 27.01.2023 e-posti aadressile karjaar@credit.ee.