Klienditugi: 6560000
E-R 9-21, L 10-18
Karjäär

Credit.ee OÜ on kiiresti kasvav finantsettevõte, mis väärtustab nii oma kliente kui ka töötajaid. Kuna kaasaegne finantsmaailm muutub väga kiiresti, siis puutub iga finantssektori organisatsioon väljakutsetega, millele reageerimiseks ei piisa organisatsioonisisemistest ressurssidest.

Kui Sina arvad, et võid Credit.ee OÜ arengusse panustada ja oled valmis pingeliseks ja vastutusrikkaks tööks dünaamiliselt arenevas ettevõttes, siis saada oma CV! Võtame Sinuga ühendust hiljemalt 14 päeva jooksul pärast CV kättesaamist.

Credit.ee OÜ pakub alati ka võimalust saada praktikakogemust neile, kes veel õpivad kõrgkoolis ja soovivad teada, kuidas toimib finantssektori ettevõte. Võtke meiega ühendust!

Otsime Tartu meeskonda MÜÜGISPETSIALISTI 

Credit.ee tiimi sobib inimene, kes on särasilmne ja initsiatiivi kas meeskonnamängija.

Töö kirjeldus: äriklientidele müügipakkumiste tegemine, klientide vajadustest lähtuv nõustamine ning teenindamine telefoni ja e-posti teel.

Edukas kandidaat valdab eesti keelt ja on meister suulises argumenteerimises, eelise annab vene keele oskus. Oluline on igasugune eelnev klienditeeninduse ja/või müügi kogemus. Oluline on iseseisvus, korrektsus, täpsus, kiire õppimisvõime ning soov suhelda inimestega. Eelise annab varasem töökogemus finantsvaldkonnas.

Omalt poolt pakume arenguvõimalust põnevas valdkonnas, väljaõpet ja koolitusi, stabiilset tööd, sporditoetust ning vahva kollektiiviga meeleolukaid ühisüritusi.

Kandideerimiseks palume vastata kaaskirjas, mis on müük Sinu jaoks? CV-d ja kaaskirju ootame hiljemalt 13. oktoober 2021 e-posti aadressile karjaar@credit.ee