Klienditugi: 6560000
E-R 9-21
Karjäär

Credit.ee OÜ on kiiresti kasvav finantsettevõte, mis väärtustab nii oma kliente kui ka töötajaid. Kuna kaasaegne finantsmaailm muutub väga kiiresti, siis puutub iga finantssektori organisatsioon väljakutsetega, millele reageerimiseks ei piisa organisatsioonisisemistest ressurssidest.

Kui Sina arvad, et võid Credit.ee OÜ arengusse panustada ja oled valmis pingeliseks ja vastutusrikkaks tööks dünaamiliselt arenevas ettevõttes, siis saada oma CV! Võtame Sinuga ühendust hiljemalt 14 päeva jooksul pärast CV kättesaamist.

Credit.ee OÜ pakub alati ka võimalust saada praktikakogemust neile, kes veel õpivad kõrgkoolis ja soovivad teada, kuidas toimib finantssektori ettevõte. Võtke meiega ühendust karjaar@credit.ee

 

Credit.ee OÜ otsib Tartu meeskonda TELEFONIMÜÜGI KONSULTANTI

Credit.ee’sse sobib inimene, kes on särasilmne meeskonnamängija.

Töö kirjeldus:

Klientide vajadustest lähtuv nõustamine ning teenindamine telefoni ja e-posti teel. Äriklientidele müügipakkumiste tegemine.

Nõudmised kandidaadile:

Edukas kandidaat valdab eesti ja vene keelt. Eelise annab igasugune eelnev klienditeeninduse ja/või müügi kogemus. Tähtis on iseseisvus, korrektsus, täpsus, kiire õppimisvõime ning soov suhelda inimestega. Kõige olulisem on soov teha tööd ja tahe igapäevaselt suhelda klientidega.

Omalt poolt pakume paindlikku tööaega ja soovi korral osalist koormust, arenguvõimalusi, väljaõpet ja koolitusi, stabiilset tööd ning vahva kollektiiviga meeleolukaid ühisüritusi.

Kandideerimiseks palume saata CV ja kaaskiri 21.07.2022 e-posti aadressile karjaar@credit.ee.